Bieżnię użytkuje od dwóch miesięcy, jest fajna, ma sporo różnych trybów, wygodnie można zmieniać prędkość i wysokość, jedyny minus to że pas często zjeżdża w jedną lub droga stronę, ale może to wina źle napiętego pasa, będę musiała to poprawić :)
- ZALETY:
- + Stabilna, składana,
- WADY:
- - Często zjeżdża pas, trzeba go poprawiać
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące