Jestem świeżo po złożeniu i paru testach, ale spokojnie mogę powiedzieć, że sprzęt wart jest swojej ceny, wagi i rozmiaru. Nachylenie jest super, prędkość wystarczająca, pas ma wystarczającą długość i szerokość. Całość jest stabilna i trudno mieć zarzuty do jakości wykonania, z jednym małym wyjątkiem - trafiła nam się jedna śruba, której nie da się wkręcić do żadnego otworu.
- ZALETY:
- + Kąt nachylenia pasa
- + Stabilność
- + Dodatkowe kontrolki prędkości i nachylenia w uchwytach
- WADY:
- - Ciężar - trzeba mieć pomoc przy wyjmowaniu z pudła
- - Niekoniecznie idealne spadsowanie otworów na śruby i problematyczny gwint jednej z nich w naszym egzemplarzu
Posiadam ten produkt Od kilku dni