Nie używam go do mielenia kawy tylko siemienia lnianego, więc ja temat jakości zmielenia kawy się nie wypowiem. Natomiast ogólnie uważam, że młynek jest fajny. Prosta, klasyczna budowa, pojemny, łatwy w czyszczeniu. I co najważniejsze w tej kategorii cenowej nie ma wielu młynków o mocy 150W.
- ZALETY:
- + Moc 150W
- + Dosyć pojemny (ale mam jedynie porównanie do tych starych ruskich młynków)
- WADY:
- - Póki co nie widzę żadnych
Posiadam ten produkt Od kilku dni