Spełnia swoją rolę, w dobrej cenie, pasuje także do innych zgrzewarek (np. Peach) ale nie wiem jak sprawdza się przy dłuższym przechowywaniu bądź gotowaniu (np. czy chroni od zapachów i nie daje swojego)
- ZALETY:
- + Dobra cena
- + Sprawia wrażenie dobrej jakościowo
- + Spełnia swą rolę
- + posiada kanaliki ułatwiające odpompowanie powietrza z obu stron
- WADY:
- - nie ma informacji o zawartości PBA i PBC
- - wiec chyba zawiera..
- - faktura folii w postaci kanalików
- - posiada również wadę gdy pakujemy produkty bardziej wilgotne - ławiej zasysa wodę uniemożliwiając odpompowanie i zgrzanie (warto zadbać o większy nadmiar folii)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie