Radio byłoby znakomite gdyby nie zaistniałe usterki, omówione w punkcie wady.
ZALETY:
+ duża czułośc
+ dobry dźwięk
+ niska cena
+ dla mnie ważne:Odbiór fal długich
WADY:
- przełąćznik zakresów fal który jest jednocześnie włącznikiem radia po kilkunastu tygodniach pracy odmówił posłuszeństwa. Już nie mogę tego radia włączyć.
Kupiłem to radyjko mamie na działkę jak do tej pory sprawdza się znakomicie, w tej cenie dostajemy dobry jakościowo odbiornik który nie wali chińszczyzną po oczach ...