Bardzo fajne urządzenie zdejmujące odium przypalonych naleśników z patelni :)
- ZALETY:
- + Łatwość obsługi i czyszczenia. Zajmuje mało miejsca.
- WADY:
- - Plastikowy suwak do ustawienia temperatury mógłby zostać wykonany z lepszego materiału.
Posiadam ten produkt Ponad rok