cena rewelacyjna, żadnych problemów z zasychaniem czy nierównymi wydrukami.
Toner mam od 3-miesięcy, najdłuższy okres nieużywania to dwa tygodnie.
- ZALETY:
- + cena, pojemność większa od oryginałów HP, jakość nie gorsza od BlackPointa.
- WADY:
- - nie zaobserwowałem
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy