Najtańsze na rynku (z Vogel - te w marketach są zwykle po ok. 65 zł) a jednocześnie wystarczające do łączenia profili lub robienia otworów (podwieszam np. kable na opaskach zaciskowych i wiercenie otworu wiertłem to była dosyć żmudna praca zajmująca 10-krotnie więcej czasu niż zrobienie dziurki tymi szczypcami, robi otwór około 4 mm). Ponadto są prostsze konstrukcyjnie i tym samym smuklejsze - to w moim przypadku zaleta, gdyż mogłem podejść mniejszą główką szczypiec w trudno dostępne miejsca. Generalnie jestem więc bardzo zadowolony.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące