Waga spełnia swoje zadanie. Waży. I to chyba tyle. Wyświetlacz w słabszym świetle słabo czytelny. Trochę oszukuje ponieważ produkt kilkukrotnie ważony, za każdym razem pokazuje inną wagę =/- 1-2g.
Bardzo kłopotliwe są dotykowe przyciski które działają jak chcą. Np. chcemy wyłączyć wagę to odbiera to jako ważenie produktu lub taruje. I to samo podczas tarowania. Ale myślę że jak za te pieniążki to nie ma co cudów wymagać.
- ZALETY:
- + desighn
- + kilka jednostek miary do wyboru.
- WADY:
- -Brak baterii w zestawie (chyba największy -)
- -dotykowe przyciski
- -słabo widoczny wyświetlacz
Posiadam ten produkt Od kilku dni