Kupiłem nowy, bo po kilku latach w starym wężu uszczelka przy słuchawce się zużyła i ciekło (słuchawka nie jest mocowana pionowo, tylko skośnie, no to i uszczelka zużywa się bardziej). Jedyne zastrzeżenie to niestety to, że jest niewymienna i trzeba zakupić nowy wąż. Jakość bez zastrzeżeń. Mycie tego z kamienia i osadów jest łatwe.
- ZALETY:
- + Jakość
- + Łatwe czyszczenie
- + Wygląd
- WADY:
- - Niewymienna uszczelka (no chyba
- - że ktoś zna jakiś sposób)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy