Wkłady EnerGel - są idealne. Nie rozmazują się i dają równiutką, cieniutką linię. Polecam nie tylko dla leworęcznych. Dobrze piszą na karteczkach samoprzylepnych w miejscu po kleju!
- ZALETY:
- + Nie rozmazuje się
- + Minimalny nacisk
- + Cieniutka linia
- WADY:
- - Pasuje tylko do Pentela?
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie